Serverfiles One-X 2089m Clean # [Doar Costume] 
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
mr.franta Administrator
Scris:   Serverfiles One-X 2089m Clean # [Doar Costume] EmptyDum Iun 19, 2016 6:28 pm
mr.franta
Mesaje :
28

Data de inscriere :
11/05/2016

Vârsta :
24


Serverfiles One-X 2089m Clean # [Doar Costume] Empty
Salut.
Dupa cum stim toti nu o sa gasiti nici-o data un svfile bun pe net.. daca vrem sa lom unu clean nu merge nu stiu ce.. astazi am modificat svfile 2089m clean. In ce consta modificarea?
Pai simplu l-am modificat in asa fel incat sa putem pune si liburi in el ca dupa cum bine stiti in svfile 2089M sau daroo este cam nesimtit starter-ul si este mai greu de facut... dar azi am facut un start.sh si close.sh nou mici modificari prin db si etc.. si am adaugat lib-ul pentru costume si querry type 28... pe game este aplicat doar dif-ul pentru starter fara pong...

Pentru svfile va recomand un client 2013 cu sistem costume full type 28 de exemplu client by inovice tradus in romana..

Parola arhive: one-x.ro

In arhiva aveti un text document cu date mysql...
Si o sa fie si oameni care o sa comenteze domne mai bine folosesc 34k sau stiam pasta...comentariile astea tinetile pentru voi.. eu am postat acest svfile clean doar cu sistemu de costume pentru cei care vor sa faca un svfile pe placu lor dar nu se pricep la liburi:)


Download :

SF: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Client: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu am ce imagini să pun , este clasic conține doar costume system type 28 full!
https://testgamefreak.forumgratuit.ro
 
Serverfiles One-X 2089m Clean # [Doar Costume]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ServerFiles Metin2VN
» Regulament secţiune Serverfiles
» Serverfiles Maxmi 4.1 - LYCAN implementat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: All about gaming :: Resurse jocuri :: Metin2 :: Descărcări utilitare :: Serverfiles-
Mergi direct la: